* Blog autorki książek dla dzieci *
O autorze
Zakładki:
Http://anetanoworyta.com
Http://ksiazka-od-kuchni.blogspot.nl/2015/08/zosia-i-ksiaze-elfow-aneta-noworyta.html?m=1
Linki
Skopiuj CSS

Witajcie!

piątek, 20 listopada 2015

Ostatnio miałam sporo wolnego czasu. Zwolnili mnie z pracy, więc mogłam sobie pochodzić w zwykły dzień po parkach i po kawiarenkach, po muzeach, po sklepach, itd. To, co zaobserwowałam przeraziło mnie na całego. Dzieci, małe dzieci z tabletem w rączkach!
Jeszcze to nie wypełzło z wózka, jeszcze dobrze nie mówi, jeszcze nie wie, co to właściwie krowa i marchewka, ale za to doskonale sobie radzi z obsługą Iphona, czy innego " mądrego" urządzenia. Nie ma w tym może zgrozy, bo w końcu idziemy z czasem i musimy znać wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, by nie zostać w tyle. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że czasem technika może działać przeciwko nam.
Zachęcam do zerknięcia i podzielenia się ze znajomymi.

AN

21:08, aneta.noworyta , Witajcie!
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 listopada 2015

Oto bardzo ciekawy film o Indochinach nakręcony przez moich przyjaciół: Pawła i Agnieszkę Zgrzebnickich. Paweł i Aga podróżują po świecie od lat i zawsze przywożą ze swoich wypraw fantastyczne zdjęcia i opowieści.
Pomyślałam więc, że podzielę się z Wami tym skarbem, pomimo tego, że nie ma nic wspólnego z literaturą dla dzieci.
Ale podróże kształcą. Może to będzie zachęta dla tych, których ciągnie do poznawania świata!

poniedziałek, 02 listopada 2015

W zeszłym tygodniu miałam wielką przyjemność udzielić wywiadu telewizji polskiej z Amsterdamu. 
Poolse Media i Pani Ewa Żyźniewska zainteresowani byli moją twórczością na tyle, by przyjechać do Rotterdamu i nakręcić materiał o moich książkach. Było i śmiesznie i strasznie, bo przez moją pomyłkę wywiad zakończył się porwaniem! Kto mnie porwał i jak to się stało zobaczycie w programie.

http://poolsemedia.nl/